Investeerders in onroerend goed logo Investeerders in onroerend goed logo

Skiweekenden 2019/20 - Doe mee!

05 sep, 2019 door Investeerders in Vastgoed


Naast de uitgebreid aanbod van stadsbezoeken die we dit najaar zullen houden, plannen we een aantal "skiweekenden" in de loop van het skiseizoen 2019/20.

 
Voortbouwend op het succes van de open weekends die de afgelopen jaren in Saas Fee, de 4 Vallees en Wengen werden gehouden, zullen deze "skiweekends" het bezichtigen van eigendommen combineren met wat tijd op de pistes. Het idee van deze evenementen is om klanten niet alleen kennis te laten maken met het resort zelf of de woningen, maar ook om wat tijd te nemen om een gevoel te krijgen voor de bergen en het skiën.
 
Alex - een nieuw lid van ons team bij Investors in Property - was jarenlang skileraar in Zwitserland, dus hij zal elk weekend een route uitstippelen om bezoekers de best mogelijke smaak van het resort te geven. Elk skiweekend zal ook voorzien zijn van een welkomstdrankje met leden van ons team, lokale vastgoedeigenaren en andere geïnteresseerde kopers, evenals een reeks bezichtigingen van vastgoed op maat van de budgetten en eisen van onze gasten.
 
Deze weekenden zijn een geweldige kans voor geïnteresseerde kopers om een indruk te krijgen van een aantal resorts in de Zwitserse Alpen - zie de volledige lijst met data hieronder - we hopen dat je erbij kunt zijn.
 
Om je interesse kenbaar te maken of meer informatie aan te vragen, aarzel dan niet om contact op te nemen met contact met ons opnemen.
 
6/7/8 december - Saas Fee

24/25/26 januari - Saas Fee - Wereldkampioenschap ijsklimmen

7/8/9 februari - Grimentz

6/7/8 maart - Les 4 Vallées

13/14/15 maart - Andermatt

3/4/5 april - Saas Fee


Voor elk weekend wordt een gedetailleerde routebeschrijving gemaakt zodra we een idee hebben van de definitieve aantallen. Houd er rekening mee dat deze data kunnen veranderen.
Verwante artikelen
Speer's Magazine: Waarom Saas Fee in de vastgoed schijnwerpers staat
Speer's Magazine: Waarom Saas Fee in de vastgoed schijnwerpers staat

In een recent artikel voor Spear's Magazine ontleedde Catherine Moye...

Villars - Het resort op de terugweg
Villars - Het resort op de terugweg

Villars was een van de eerste Zwitserse badplaatsen die ontdekt werd door...

Een dag in Saas Fee
Een dag in Saas Fee

Als een van onze topresorts in de Zwitserse Alpen...

Klantenbijeenkomsten Herfst 2019 - Boek nu!
Klantenbijeenkomsten Herfst 2019 - Boek nu!

Zoals altijd, in de aanloop naar het skiseizoen 2019/20...

Waarom kopen via Investors in Property?
Waarom kopen via Investors in Property?

Nu we ons beginnen voor te bereiden op het winterse...